Skocz do zawartości

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@ mikisz2 : (23 czerwiec 2019 - 17:44)

Jeżeli ktoś ma skrzydła gryfa unikat 35% na sell to proszę o pw :P

@ Nedenire : (13 czerwiec 2019 - 06:48)

Witam mam pewien problem gdy się loguje do gry to mi się zamyka przy logowaniu co zrobić?

@ Dazzz2 : (06 czerwiec 2019 - 22:50)

Siema , czy ktos powie o co chodzi zrobilem konto i nie moge sie zalogowac na nie bo pisze ze nie istnieje

@ Nemo : (03 maj 2019 - 10:45)

Witam, czy ktoś się może orientuje czy gra tu dużo osób i czy warto zaczynać?

@ TwaStara3 : (30 kwiecień 2019 - 19:30)

;-)

@ BrandonQQ : (22 kwiecień 2019 - 12:24)

Siemanko :)

@ Quenzo : (22 kwiecień 2019 - 10:27)

siema? :D

@ BrandonQQ : (20 kwiecień 2019 - 16:26)

gra ktoś tutaj wgl?

@ Xanax : (26 marzec 2019 - 21:44)

Siema, Pytanie mam,Zapomniałem Loginu i hasła czy dam rade odzyskać konto ?

@ FeelMyHasagi : (16 marzec 2019 - 11:45)

Żyję tu ktoś w ogóle ? :D

@ NeQu : (11 marzec 2019 - 00:15)

ma ktos poradnik jak zrobic eq do expa sura wp ?

@ Blackhoody : (13 luty 2019 - 15:24)

Dlaczego mam jakąś blokadę, która uniemożliwia używanie itemów czy gadania z NPC ??

@ Amarea : (10 luty 2019 - 17:11)

https://zapodaj.net/56743f3766863.jpg.html Serio Pan GM hahhahaha

@ IceMinek : (05 luty 2019 - 20:52)

dlaczego jak odpalam patchera (jest dodany do wykluczonych) to antywirus mi go blokuje?

@ ExPeRt : (31 styczeń 2019 - 17:42)

@curva malo ludzi siedzi na forum :P

@ curva : (30 styczeń 2019 - 11:17)

NEED HELP GUYS :/

@ curva : (30 styczeń 2019 - 11:17)

https://forum.venoxia.pl/index.php?/topic/6218-pomoc-eq-pvpexp/

@ elektronik2 : (24 styczeń 2019 - 13:46)

siema wywalilo mnie z gry i teraz non stop błąd podczas łaczebia jest a necik śmiga normalnie jakis bug czy co?

@ DanoneQ : (22 styczeń 2019 - 21:36)

Siema

@ KGM : (22 styczeń 2019 - 17:46)

siemka

Zdjęcie

Większy (aczkolwiek niewymagany) tweak servera

rebalance tweak zmiany ptach propozycje

Brak odpowiedzi do tego tematu

MoShindeiru

MoShindeiru
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Nazwa postaci:MoShindeiru
  • Klasa:Wojownik
  • Królestwo:Shinsoo
  • :

Witam, na samym począteczku zaznaczam że fakt  iż chciało mi sie wgl zrobić konto na forum to mega propsy dla servera z mojej strony (normalnie jestem na to zbyt leniwy ale szacun tutaj) i z tego samego też powodu chciałem dodać swoje trzy grosze  i spostrzeżenia, być może będzie to coś nowego dla was i wyznaczę jakiś ciekawy kierunek ^^

1. Buff wierzchowców czasowych, fajnie że są, fajnie że jakoś wyglądają ale problem jest taki że staty i wartoś ataku którą dostaje sie z militara przewyższa ich bonusy - w skrócie są bezużyteczne a do tego mają ograniczenie czasowe

2. Delikatny nerf dla średnich obrażeń w niektórych przedmiotach żeby zrównać buildy pod śr z tymi pod um na danej klasie

3. Dodać podobną opcję w crafcie jak ta z ziołami ale dla ulepszaczy, faktem jest że niektórych ulepszaczy jest spory nadmiar a do ulepszenia potrzeba ich taką samą ilość, powiedzmy więc że 3 z jakiegokolwiek rodzaju ulepszacza + skromna opłata 1-3kk per sztukę daje nam szkate ulepszaczy (tak jak szkate ziół dają zioła) podwójna korzyść bo zamieniamy bezużyteczne ulepszacze na szanse na któreś z tych lepszych + usuwamy nadmiar yang z rynku, teraz możę tego tak nie widać bo graczy jest relatywnie mało ale gdyby podwoiła się ich liczba to yangi nie były by nic warte co utrudniło by handel jak i życie nowym graczom

4. Wprowadzić ranking czasowy na dungach oraz statystyki osobiste z w.w. to także podwójna korzyść po pierwsze ta odrobina rywalizacji czasowej między graczami motywuje do bycia coraz lepszym i robienia dungeonu coraz szybciej i dokładniej na różne sposoby oraz nierealnie szybkie czasy zapisane w rankingu pomagały by wyłapać warjatów na hackach, dodatkowo np na koniec tyogodnia czy miesiąca top 10 czasów na danym dungeonie dostawało by jakiś upominek, niekoniecznie bóg wie co, dodatkowo żeby utrudnić zadanie i zmotywować graczy na różnym lv to ranking na dungeonie brał by pod uwagę tylko graczy, powiedzmy, max 15-20 lvli postaci wyżej niż wymagany by na niego wejść. A co do statystyk, no ja np wiem że zrobilem OKOŁO 200 sztuk katakumb, ale jest to miłe dla oka, przynajmniej dla mnie, otworzyć sobie okno statystyk i oprócz tysiecy wykopanej rudy na moim buffie zobaczyć na głownej postaci czy dropie ile sztuk jakiego dungeonu zrobiłem.

5. Tutaj jest już czysto teoretyczna propozycja bo generalnie podoba mi się obecny stan rzeczy, ale z ciekawości chciałbym zobaczyć jak wyglądają pvp gdy uczestnicy mają 500k hp+ (naturalnie w pk czy wojnach gidlii było by to debilne) jestem ciekaw w jakim stopniu wtedy na grę wpłynęło by obeznanie z grą i wykorzystanie ataków oraz umiejętności kiedy nie można kogoś sciągnąć na przysłowiową serię,  i uważam że mogło by to dołożyć pare pomysłów do puli grywalnych buildów postaci.

6. Degradacja ekwipunku, z różnych powodów czasem przydało by się cofnąć ulepszenie naszego przedmiotu, kto by chciał to robić zapytacie, biorąc pod uwagę system ulepszania na serverze który daje dość spory wachlarz możliwości  i łączenia bonusów czasami mam wrażenie że wolałbym inne ulepszenie żeby sprawdzić ile wynosi rzeczywista różnica w obrażeniach, lub zwyczajnie (nie raz) pomylę sie i ulepsze  u nie tego kowala co chciałem. Więc zamiast być zmuszonym do robienia kolejnego przedmiotu totalnie od zera (wliczając bonusy które potrafią zjeść pokaźne ilości czasu i pieniędzy) wolałbym przeboleć utratę ulepszaczy i yang na nietrafione ulepszenie i dostać przedmiot o 1 tier niżej, tym bardziej uważam to za sensowne biorąc pod uwagę że nie ma poziomów ulepszeń

7. itemy do transmutacji u npc, wygląd w przypadku kostiumów z item shopu to mały pikuś, w końcu moża brzydki syf wyłaczyć i cieszyć sie bonusami pvp / pve, dlatego proponuję dodanie npc z broniami i zbrojami dla każdej klasy do lv 70, dzięki bonusom w kostiumach w żaden spośob nie wplynie to na ich "chodliwość" a gracze będą mieli więcej możliwości dostosowania wyglądu swojej postaci, tak czy inaczej transmutacja nie zmienia statystyk a ja dajmy na to mogę biegać z nakładką na broń która mi się nie podoba ale daje bonusy i jej czas trwania to miesiąc, a międzyczasie 10 czy 20 razy zmienię sobie transmutacje tej broni pomiędzy tymi które mi się podobają.

Dajcie znać co o tym myślicie, ja nigdy nie grzebałem w plikach gry i nie wiem jak to wygląda od zaplecza ale myślę że moje propozycje nie są technicznie trudne do wykonania, sam jestem w stanie pomóc w kwestii obliczenia różnic w poszczególnych przypadkach przy tweakowaniu i testowania jak to wygląda w praniu, pozdrawiam warjaty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych